Smuuti

Smuuti
Nimi:Smuuti
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS SMUUTI ON KAHJUKS LÄINUD ÜLE VIKERKAARE!

 

See kütkestavalt kaunis kiisuplika on 2017. aastal sündinud Smuuti. Meie Smuuti koosneb, nagu näha, värskest mustikast, magusast virsikust ja kodumaisest jogurtist. Ta on üks tõeliselt värskendav lisand Su ellu!

Värskendava all mõtleme me särtsakust, mis väljendub susisemise, suurte silmade ja kerge käpalöögiga, kui liiga lähedale triivid. Ja-jah, eks nendest kõige susisevamatest saavadki ju tegelikult kõige paimaiamad sülekassid, aga selleni jõudmine vajab aega, kannatust ja suurt südant. Smuutil on see suur süda täitsa olemas, ta vajab vaid aega, et see Sulle avada. 

Smuuti puhastab oma puuvilju iga päev - värsked mustikad ja magusad virsikud käivad käpaduši alt läbi iga päev. Lisaks sellele oskab Smuutike superhästi kasta ja väetada täpselt õiges kohas ????

Meie Smuutike oskab end väga turvaliselt topsi (kassipuu) sisse valada, et ükski tilk üle ääre ei kukuks. Lisaks Sinu käele paneb ta ka mänguasjale käpaga. Kuigi peab tõdema, et ta meil kassitoas pole just kõige suurem lustija ning pigem hoiab end kuskil topsis, saaks temast uues kodus veelgi huvitavam kooslus, kui lisada Smuutile mõni kilu/hiir/linnuke. Ma mõtlen mänguasja ikka muidugi! Kuigi võib täitsa nii olla, et Smuuti oskab lisaks värskendavale lonksule olla ka tubli jahipidaja...

Kui soovid hommikuks ühte särtsakat Smuutit siis vajuta allolevale nupule “Soovin seda loomakest”.