Sniff

Sniff
Nimi:Sniff
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODU OTSIB SNIFF


Sniff on kuskil ühe aasta vanune kassitüdruk, kes elab hetkel hoiukodus. Hoiukodus on ta viibinud paar kuud ning kuigi ta oli juba hoiukoju saabudes igati kombekas preili, on hoiukodus elav teine paikne karvane asukas õpetanud talle selgeks ka mitmed muud kodukassile tähtsad trikid (näiteks kuidas kratsipuud kasutada, kuidas inimeste kaisus on kõige parem koht, kus magada ning kuidas hästi palju nurruda ja inimeste nägusid puksida). Isegi praegu seda iseloomustust kirjutades, istub Sniff kombekalt süles, puksib, nõuab paisid ning nurrub valjuhäälselt.

Snifi nimi tuleb algselt Muumitrollidest, kuid ta on selle nime ka teisel põhjusel kenasti välja teeninud – nimelt kui kuskil on mõni huvitav lõhn (eriti inimeste toidu lõhn), tuleb Sniff seda alati nuusutama. Ka on ta alati platsis, kui kuskil mõni tegevus toimub – ükskõik, kas sa teed süüa, oled vannitoas või lihtsalt liigud kodus ringi – võid kindel olla, et Sniff on alati varjuks, kes huviga kõiki sinu tegevusi jälgib.

Kuigi Sniff on juba ühe-aastane, on ta oma 3 kg juures endiselt täiesti kassipoja mõõtu ning suure tõenäosusega selliseks ka jääb. Tal on oma eale kohaselt väga palju energiat ja seetõttu peaks tema tulevane pere olema valmis igapäevasteks mängumaratonideks. Sniff on tõesti parim kass – temas puudub kurjus ning ta on alati valmis paideks, mänguks ja kaisutamiseks.

Kui tekkis huvi Sniffi vastu, siis täida palun ankeet https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ning tule temaga tutvuma!