Sõber

Sõber
Nimi:Sõber
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBER TAHAB KOJU!

Sõber on sündinud 2019 aasta jaanuaris ning Pesaleidjasse kolis ta selle aasta septembris. Kiisu päritolu on teadmata, kuid üht võib küll kindlalt väita - Sõber usaldab inimesi ning tahaks nendega väga sõbraks saada! Eelkõige ootab ta seda ühte ja ainust, kes ta koju viiks ning kellele lõpmatuseni nurru lüüa ning seltsi pakkuda.

Kiisul on imekaunis punane kasukas, millel on ka triibud sees, lisaks sellele on ta karv väga pehme. Teda võikski paitama jääda ja ega Sõber sellest ära ka ei ütleks. Viisaka noormehena ta ise tähelepanu nuruma ei tule, aga kui tema poole juba pöörduda, siis ta naudib seda oi kui palju. Sõber on ka väga mänguhimuline - alati on tore palli taga ajada või mänguhiirt püüda. Aga sama tore oleks ka ennast diivani peal kerra keerata ja nurru lüüa. Sõber käitub teiste kassidega üsna rahumeelselt - tüli ei nori ning konflikte ei tekita.

Kui leiad, et Sõber võiks olla just sinu sõber ning soovid talle armastavat kodu pakkuda, täida Pesaleidja ankeet. Seejärel võtavad vabatahtlikud sinuga ühendust ning lepivad kohtumise kokku.