Sofi

Sofi
Nimi:Sofi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Lääne-Viru maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Sofi on väga omapärane kiisu! Ta eelistab kodutoitu, nurrub juba siis, kui tema kõrval istuda, isegi seljaga tema poole! Laste suhtes on ta skeptiline, aga võimalik, et harjudes nendega saab temast ka laste kiisu. Sofi norskab! Täiesti reaalselt, norskab! Ta usaldab vist kõiki täiskasvanuid. Lisaks usaldab ta vist kõiki kasse ka. Sofi ajutine kodu on Rakveres, aga äkki on keegi, kes pakub talle päris oma kodu? Kohta, kus on inimene, kellele ta saaks meeldida ja nurruda ja pugeda. Kohta, kus see inimene sügaks kõrva tagant ja silitaks lõua alt ning ei viiks teda järgmise inimese juurde, kellele Sofi peab jälle meeldima hakkama (nagu see postitaja-inimene siin teeb). Äkki on kuskil inimene, kes teeb mega-maru-head hakklihakastet? Sofi on täiesti terve ja steriliseeritud kiisu.

Hoiukodu kirjutab:
Kiirelt saime jutule Sofiga. Kuna ta oli juba eelnevalt pooleldi toakass olnud ja toiduga ei pirtsutanud, siis tuli ta juuni lõpuks juba tuppa. Nüüd on ta tüüpiline Naine. Suure algustähega. Mitte keegi ei tee ilma tema loata mitte midagi. Isegi Kõrviku ja Tuusti omavahelised kaklused mööduvad tema valvsa pilgu all. Tema ei mängi. Tema jälitab jalgade või käte tehtud varje, siis, kui keegi ei näe. Kui keegi pöörab pilgu, et näha miks ta jookseb, siis "oih, mul sai käpp mustaks, peab vist pesema" või "aa, sinnapidin magama minema, jah?". Üldse, Preili Sofi jaoks on puhtus tähtsaim asi maailmas. Kas kassid võivad lakkumisest kiilaks jääda? Toiduga ei pirtustata endiselt, aga ei ahnitse ka. Lapsi kartis Sofi suvel kui tuld. Nüüd võib AINULT pisem talle mõne pai teha. Kui tal hea tuju on. Aga pisema voodisse võib ainult pisem ja tema ronida. Hukatus sellele võõrale, kes seal midagi askeldab!

Kui pikk on kassi keel? Sest Sofi näitab tihti peale keelt. Nagu, reaalselt. Pool kassi keelt tilpneb suust välja. Tema ei ole kindlast kass, keda saab 100% tubaseks koolitada. Seepärast sobiks ta pigem majja hiirepüüdjaks. See on töö, mida see kass oskab! Kui Kiti enam temast ei sõltu, püüab Sofi hiiri lõbu pärast. Olen ka sellest aru saanud, et Sofi sobib naisele, kellel on tugev ja autoriteetne iseloom. Kes tahab, et tal oleks kellegi eest hoolitseda, aga mingit"illalaa-trullalaaa-oi-ma-nunnutan-su-surnuks" ei harrasta. Lihtne, konkreetne, puhas. Võib-olla üks või kaks vaiksemapoolset last. Mehed teda ei häiri, aga otseselt sülle ka ei roni. Enne ronib mõne lapse sülle,kui mehe...