Sofia

Sofia
Nimi:Sofia
Loomaliik:Koer
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud

Pildid


Rohkem infot

ARMAS SOFIA OTSIB HOOLIVAT KODU

Tegemist on Yorkie-laadse koeraga (ehk siis ilma paberiteta Yorkshire Terjer) ning ta on 8-aastane (sünniaeg 09.11.2014). Sofia on hästi energiline väike koeratüdruk, kellele meeldib üle kõige õues joosta ja palju jalutada, samas ka pikki unesid teha (eriti päikesepaistelises kohas). Mänguasjadega mängimisel võib vahel täiesti pööraseks minna mööda elamist ringi kapates, kuid aja ning kestuse mängimiseks valib tema ja ainult tema. Ta küll tahab lähedust ja paitamist, kuid sülle võtmisel tunneb ta end veidi ebakindlalt kõrguse osas. Selleks, et ta ka süles olemist vahel nautida saaks, tuleb võtta ta turvalisse haardesse vastu ennast. Tema rõõmsale sabaliputusele ja energilisusele on muidugi ka vastand temas olemas, mõningane argus - talle ei meeldi lärm, kuigi on kasvanud koos lastega ja lastega saab ka väga hästi läbi, siis tolmuimeja (heliga tööriistad jms), kolksatused teda häirivad ja tahab mõningast julgestust. Rihma otsas käib ilusti, samas saab temaga ka käia rihmata sobivates kohtades, on kuulekas. Käsklustele nagu istu, lama, sitsi reageerib vastavalt oma tujudel. Kui midagi eriti maitsvat pakutakse, siis võib isegi kõik õnnestuda. Koduvalvurina on oma töös samuti hea, kui võõraid samme kuuleb trepikojas, siis ikka haugub ja seda pigem üksi kodus olles. Inimeste vastu ta aga kuri ei ole, siiani ei ole ta kedagi inimestest hammustanud. On harjunud pesuga ning ka küünte lõikamise ja pügamisega ja kammimisega. 

Tehtud protseduurid: Saanud kõik vajaduspõhised vaktsiinid. (Kahjuks aga läksid koerte passid ühe kolimise käigus kaduma)

Kui oled huvitatud Sofiaga kohtumisest siis helista tel. 56231836 või täida loomasoovija küsimustik ja me edastame selle koera praegusele omanikule :)