Solveig

Solveig
Nimi:Solveig
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

See armas ja leebe kassikene kolis Pesaleidja varjupaika Viimsi vallast 31.03.2019.a.

ARMAS SOLVEIG OTSIB KODU!
Tere, mina olen Solveig, koheva punase karvaga umbes 2-aastane kassitüdruk. Olen üles kasvanud suures kassikoloonias, millest mitmed minu sõbradki on tee Pesaleidjasse leidnud, nii et paar kuud tagasi, kui oma käpa kassitoa ukse vahelt sisse pistsin nägin juba mitut tuttavat vurrulist.
Vabal ajal meeldib mulle lamada kõhuli, selili ja külili, hoolitseda oma ilusa kasuka eest, suhelda teiste kassidega ja vaadelda, mida need kahejalgsed ka teevad.
Lisaks mu kaunile kasukale, teevad mu eriliseks ka mu lustakad vurrud, millest kolm on musta värvi, aga ülejäänud heledad. Olen ise nende üle väga uhke.
Pärit olen ma Viimsist, seega pole päris suurlinna tüdruk, kuid hakkan ka siinse eluga harjuma ja väga tahaks leida oma peret, kellega iga päev koos olla ja kodukassi elu nautida.
Olen kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Uude koju võtan kaasa Pro Plani stardipakikese. Kui soovid mulle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ning võtan Sinuga ühendust.