Sonja

Sonja
Nimi:Sonja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Viljandi maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Sonja ja Kiisumiisu jäid oma hoiukodu kassideks :)

Sonja on kaunis noor emane kass. Imeilusa hõbehalli-valge-kirju kasuka ja suurte uudishimulike silmadega. Lisaks kaunile välimusele on tal ka suurepärane iseloom. Ilmselgelt on tegemist kellegi poolt hüljatud kodukiisuga. Sonja leiti Viljandi tänavatelt kondamast. Ta oli lõppfaasis tiine ja toimetati Viljandi loomade varjupaika. Sinna keegi teda kahjuks otsima ei tulnud. Sonja tõi varjupaigas ilmale pesakonna kassipoegi ja ootas kannatlikult ja laste eest hoolitsedes, millal tuleb tema kord. Ja lõpuks leidsimegi Sonjale hoiukodu.
Nüüd elab Sonja Viljandi linnas elava perekonna juures. Kõik oma pesakonna kassipojad kasvatas ta ülesse ja nüüdseks on nad oma kodud juba leidnud, aga Sonja ikka veel otsib oma. Sonja armastab ka mängida, eriliseks lemmikuks on pehmed mänguasjad. Ta saab iseseisvalt väga hästi hakkama, armastab kõrgematelt riiulitelt ja kapilt rahulikult hoiukodus toimuvad jälgida. Aga teinekord on ta jälle seltskonna hing. Armastab inimeste lähedust. Ta on sõbralik nii uute kui ka vanade nägudega.

Mõnda aega sai Sonja nautida ainukese lemmiklooma staatus, aga siis kolis tema juurde hoiukodusse kassitüdruk Kiisumiisu, kelle Sonja koheselt omaks võttis. Ja nüüdseks ongi tegemist väga kokkuhoidva kassiduoga. Koos magatakse, koos mängitakse, koos luuratakse. Sonja ja Kiisumiisu sobivad hästi ka lastega perre. Ja nad koos otsivad endale maailma parimat perekonda, kes neid kunagi ei hülgaks!