Sparta

Sparta
Nimi:Sparta
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLEN KODUS!
 
 
 
SPARTA: JUST NAGU KODU-LÕVI
 
Kui sa oled unistanud, et sul võiks olla kodus päris oma lõvi, siis Sparta on kahtlemata kõige lähedasem pakkumine – olemata seejuues seadusevastane või kõrgendatud turvariskiga!  :)
 
Mida sa selle pildi pealt ei näe, on see, kui ägedalt suur kass ta on. Pika-pika kehaga karamellikarva kaslane, kahe-kolme tavalise kassi mõõdus.
 
Mida sa selle pildi peal aga kindlasti näed, on kurbus. Sparta on ilma igasuguse kahtluseta olnud kellegi kodukass, kes ei-tea-mis põhjusel eksles kodunt liiga kaugele ega leidnudki enam tagasiteed. Kui ei ole kiipi, on asjalood eriti nukrad. Sparta võtab tänulikult vastu kõik paid, nurrudes nukralt ja vaikselt.
 
Sparta jõudis meile üsna hiljuti Aespa-Kiisa kandist, kus murelik inimene andis teada, et tema õuel käivad kaks kodutut kassi, kes omavahel kaklevad. Märgates sellesama Sparta nõrkust ja vigastusi, võttis ta ühendust Pesaleidjaga.
 
Tänaseks on Sparta tervisklik seisund juba hea, kuigi kosumise ruumi on peale selliseid seiklusi küllaga. Kui soovid seda isa-kodu-lõvi vaatama tulla, siis 
täida meie kiisuvõtja ankeet.