Steisy

Steisy
Nimi:Steisy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS STEISY OTSIB OMA INIMEST!
 
 
Tegemist on kiisulapsega, kes on liiga kauaks hoiukodusse jäänud.
Selles aga pole süüdi sugugi Steisy ise. Ta on imearmas tegelane, kes kihutab mööda maja ringi, kutsub kõiki mängule ja naerutab hoiukodus pererahvast. Aga alles hiljuti ei teatud kas ta ellugi jääb, sest kassipoeg keeldus söömast ja muutus mõne päevaga nii kõhnaks, et teda oli lausa valus vaadata. Hoiukodu käis kiisulapsega mitu korda arsti juures, kuid seal ei leitud tal mingit otsest põhjust, miks kiisulaps ei söö. Hoiukodus märgati, et Steisy ragistab justkui lõualuud, kui sööb, kuid doktor ei leidnud suus midagi kahtlast. Kulusid päevad, Steisy püsis elus ja hoiukodu ei andnud alla. Ühel sundtoitmise hetkel käis kiisu suus raks ja oh imet, kiku tuli välja.
See oli päev, mil kõik hakkas paremuse poole liikuma. Algul hakkas Steisy sööma iseseisvalt liharikast konservi, jõi puljongit ja kosus. Pasteeti, mida kasutati sundtoitmiseks, ei võta ta nüüd enam suu sissegi, kuid lõpuks ometi hakkas pisike krõbistama lisaks konservile ka krõbinaid. See tähendab aga, et kiisulaps on valmis uude kodusse minema.
 
Ta teab, kes on koer, saab läbi nii suurte kassidega kui omasugustega. Inimene on tema jaoks see, kelle sabas peab kogu aeg jooksma; kelle kaisus võib magada ja kelle käest saab konservi nuruda. Steisy ei karda kõuemürinat ega tolmuimejat, kuid ei kannata seda, kui temast välja ei tehta. Ta teeb kõik selleks, et olla ja jääda sinu tähelepanukeskpunktis, kui sa ta omale võtad. Steisy on saanud esmased parasiiditõrjed ja on kiibitud.