Stella

Stella
Nimi:Stella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAGASIHOIDLIK KAUNITAR STELLA SOOVIB KOJU!

Kiisuneiu Stella saabus Pesaleidjasse juba eelmise aasta septembris Viljandi varjupaigast. Tema lugu me ei tea, vaid niipalju, kui nn. saatelehel märgitud. Selle põhjal on umbes kolmeaastane Stella olnud Tallinna piiga, kes võõrandati omanikult. Võib vaid ette kujutada, et tema elu ei olnud kerge - loom võõrandatakse ikka väga äärmuslikul juhul.

Stella on veel inimeste osas natuke äraootaval seisukohal, kuid siiski on näha temas uudishimulikkust kahejalgsete toimetamiste suhtes. Kiisuneiule saab ilusti sulepulgaga pai teha ja vahvasti temaga aega veeta. Armastavas ja hoolivas kodus päris oma inimeste seltsis õpiks ta kindlasti ka paikättt hindama juba õige pea!

Koheva kasukaga Stella on kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe koju kolima!

Kui tunned, et sooviksid Stellale armastavat kodukohta pakkuda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Pesaleidja töötajad võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Stellale külla!