Stella

Stella
Nimi:Stella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PESALEIDJA UUSIM PIKAKARVALINE KARVAKERA STELLA TAHAB KA KOJU!
 
Stella on olnud Pesaleidjas lühikest aega. Alguses istus ta hoiukodus puuris karantiinis, kuid nüüd ootab ta oma kodu kassitoas. Tema lugu me ei tea, vaid niipalju, kui nn. saatelehel märgitud. Ta on olnud Tallinna piiga, nooruke, nüüd pooleteise aastane, võõrandatud omanikult septembris.
Võib vaid ette kujutada, et tema elu ei olnud kerge. Loom võõrandatakse ikka väga äärmuslikul juhul.
 
Tema iseloomustuseks varjupaika saabumisel on olnud vaid üks sõna - ettearvamatu. Kui tuleb võõraste sekka loom, kes on kistud välja oma keskkonnast, mida peaks see loom tegema? Käituma ettearvatavalt hästi? Loom ei tea samuti, mismoodi plaanib inimene käituda, on ta hea või halb. Võibolla on tal juba vahepeal ka inimestega kehvad kogemused olnud?
 
Igatahes eelmises varjupaigas otsustati ta eutaneerimislisti panna, kuna kiisu on arg, sisiseb ja pealegi veel must-valge.
Kes sellist tahab? Aga tal oli päästeingel, kes organiseeris ta Pesaleidjasse, esialgu hoiukodusse. Ja hiljem ka kassituppa Tallinnasse. Igal loomal, ka inimese kurjust tunda saanud loomal peab olema lootus paremale elule.
Tal on samasugune õigus elada kui minul või sinul.
 
Kiisu sai ussirohu, vaktsiinid ja kiibi juba eelmises varjupaigas. Samuti steriliseeriti ta oktoobrikuus. Nii et tegelikult on ta tervise poolest koduvalmis. Selle õige ja igavese armastava kodu valmis.
 
Ootab ainult suure südamega inimest, kes talle õpetab headust ja seda, et kõik inimesed ei ole kurjad ja neid ei ole vaja väikesel loomal karta. Kui sa tahad sellele väikesele ilusale pikakarvalisele must-valgele kiisule igavest kodu pakkuda, täida meie küsimustik ja hoiukodu kutsub sind Stellaga tutvuma.