Sten

Sten
Nimi:Sten
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

STEN OTSIB KODU!

2017.aasta juunis sündinud Sten leiti Valga tagant koos oma emme ja õdede-vendadega.
Enese ja oma laste elupaigaks suutis emme leida vaid ühe tühja ja külma kuuri. Arvatagi, et pesakonna kasvatamisel võis osadel lastel kõht tühjaks jääda ja toredat sooja kohta, kus tududa, ka ju polnud!
Pisid aga nutsid nii kõvasti, et naabertalu noored kuulsid seda. Kes suudaks siis sellisele appihüüdele vastu panna!

Ja otsiti hoiukodu... Koledasti otsiti, aga ei midagi ... Oligi juba hirm, et nii emme kui tited jäävad saatuse hooleks, aga siis nägi seda otsimist me Pesaleidja suurim hoiukodu! Ja kus juba kasse ees, sinna mahub ju veel! Vähemalt mõni pisike koos emmega! Ning nüüdseks on kõik hästi – juba järgmise päeva õhtuks 08.10.2017 oli kogu pere taas koos!

Sten on hoiukodus juba 3 aastat elanud ja ta on inimesega täitsa ära harjunud juba. Kassipoiss julgeb hoiuinimese juurde pai saama tulla ja paid meeldivad talle väga. Ka lõua alt sügamine on meeldiv. Stenile on vaja natukene vaid aega anda uue olukorraga harjumiseks, aga muidu on Sten täiesti valmis oma koju minema, kus tal oleks oma isiklik paitaja, oma inimene, kellele nurruda.

Kui Sa tunned, et tahad Stenile kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.