Steven

Steven
Nimi:Steven
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS HÄRRASMEES STEVEN SOOVIKS KA KODUTUNNET TUNDA!

Steven on kollaste hõõguvate silmadega ja tõeliselt kauni puna-valgekirju koheva kasukaga kiisunoormees, kes jõudis Pesaleidjasse 15.09.2022 4 Käppa MTÜ-st. Uudishimulik, kuid äärmiselt ettevaatliku loomuga Steven on sündinud hinnanguliselt 2021a. märtsikuus.

Hetkel jälgib Steven kahejalgseid veel pesakasti sügavusest ja läheneva sulepulga peale susiseb päris korralikult. Kuid konserv talle meeldib ja kui natuke pikemalt sulepulgaga paitada, siis juba vaikselt rahuneb ka kiisuke maha. Eks tänavakiisul ongi raske hakata kohe inimesi usaldama - me võime ainult aimata, mida kiisupoiss on pidanud seni läbi elama. Oma päriskodus harjuks Steven inimeste kohaloleku ning edasi ka hellitustega kindlasti palju-palju kiiremini, kui see kassitoas võimalik on.

Kuigi tegu on veel kiisukesega, kes veel ehk pigem “kassigurmaanide” maitsele sobiv või siis väikest viisi missioonitundega inimestele, siiski loodab Steven, et ka tema leiab selle päris oma pesakoha juba varsti, et siis päris oma inimesele enda usaldus kinkida. Kui mitte veel jõuludeks, siis uueks aastaks ehk ometi.

Steven on eeskujulikult kiibistatud, kastreeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe koju kolima!

Kui sina sooviksid sellele kaunile noorhärrale päris oma pesa ning armastavat kodusoojust pakkuda, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja täida ankeet. Meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Stevenile külla!