Suffi

Suffi
Nimi:Suffi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUFFI TAHAB KA TUNDA KODUSOOJUST!
Suffi jõudis Pesaleidja kassituppa 28.01.2022 4 Käppa MTÜst. Vanust on kiisukesel natuke üle aasta, ehk sündinud on umbes aastal 2021. Karvkate on poisil triibuline.
Kuigi Suffi veel inimeste usaldaja ei ole, tahab ta üle kõige kolida kuskile, kus talle antakse palju aega kohanemiseks. Hetkel ta väljendab oma hirmu susinaga, kuid seegi läheks üle õige inimese juures. Lisaks soovib ta ka õppida ära mängimisrõõmu. Kassitoas näeb küll, kuidas toakaaslased mängivad inimestega, kuid ta ise kahjuks veel ei julge kampa lüüa nendega. Ja sellegi õpiks ta kõige kiiremini ära koduses keskkonnas, kus poiss ei peaks elama stressis ja hirmus.
Noormees on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja on ka saanud regulaarselt parasiitide vastu tõrjet. Lühidalt öeldes on ta kolimiseks valmis.
Kui Sa tunned, et võiksid olla just see õige inimene, kelles on sees piisavalt kannatust ja veel rohkem südant pakkuda hirmul kassile kodu vajuta nuppu "soovin seda loomakest", täida ära Suffi kohta ankeet ning tule talle külla