Sunny Summer

Sunny Summer
Nimi:Sunny Summer
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

KOLISIN OMA KOJU!

Pisike Sunny Summer saabus hoiukodusse veel ema kõhus. Sündis turvaliselt soojas toas, kasvas ja mängis, kuid kahjuks jättis tema ema raske elu ja pikaajaline tühi kõht ka järeltulijatesse oma jälje. Kiisude immuunsüsteem oli nõrguke. Nüüdseks on Sunny saanud juba üle 3 kuu vanaks, tervis on tugevam ja vennad juba koju läinud... ka temal on aeg tissisöömine lõpetada ja oma päriskoju minna.

Sunny on välimuselt nn. kolm-ühes - pealtvaates tumehall kass, külgvaates helehall tumedate triipudega ja kõhuvaates hele kõht tumedate täppidega. Lisaks on tal armsad tumedad käpapadjad, mida ei ole mitte igal kiisul, nii et igati eriline välimus!

Ka iseloomult on poiss igati ihaldusväärne - sõbralik, julge ja saab hästi läbi nii inimeste, väikeste koerte kui teiste kiisudega.

Tal on hoiukodus tekkinud ka oma suur sõber, temast kolm korda suurem aastane kassipoiss, kellega siis müratakse ja madistatakse, nii et maa must. Sunny maadleb suure poisiga ja ei karda midagi.

Kiisupoisile sobiks Maailma Parim Kodu, kus ees ootamas teine sõbralik loomkaaslane ja head inimesed, kes teda mitte kunagi ei hülgaks, nii nagu juhtus tema sõbraliku emmega.

Sunny Summer on kiibistatud, ussirohutatud ja tal on oma pass ka! Kaasa saab väikese stardipaketi Pro Planilt.

Kui tunned, et saad sellele kassipoisile pakkuda palju hoolt ja armastust, kirjuta!