Süsi

Süsi
Nimi:Süsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JUTUKAS JA SELTSKONDLIK HÄRRA OOTAB KODU!
 
See armas poiss kolis Pesaleidjasse Sakust märtsi lõpus. Süsi oli esmalt väga arg ja puges kahejalgsete eest ruttu peitu. Nüüd on tema just see esimestest kiisudest, kes kassitoas uksepeal häälekalt Sind tervitab, Sulle vastu tuleb ja paisid hakkab nuruma ning just seepärast ootabki ta kassitoas oma täitsa isiklikku paitajat.
 
5.aastane kiisupoiss on juba üpriski elukogenud ja nüüdseks usaldab inimesi rohkem, kuid eks iga kiisu vajab uues kodus kohanemisaega. Süsi ei jaksa enam teiste kiisudega kassituba jagada ja loodab siiralt leida oma inimese. Ta sooviks olla kodus kindlasti ainus neljajalgne, sest soovib väga oma kahejalgse sõbra täit tähelepanu.
 
Sellel armsal kiisupoisil on süsimust kasukas, mis särab ka veidike pruunikalt päikese käes ja kuldkollased silmad mis paistavad juba kaugele. Tema aktiivne ning seltsiv iseloom ei jää vist kellelegi märkamata! Tule veendu ise!

Süsil on eeskujulikule kassile kohaselt tehtud ka kõik vajalikud protseduurid - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Lühidalt tähendab see kõik, et ta on valmis kolima. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja me kutsume Sind talle külla!