Süsi

Süsi
Nimi:Süsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JUTUKAS JA SELTSKONDLIK HÄRRA OOTAB KODU!
 
See armas poiss kolis Pesaleidjasse Sakust märtsi lõpus. Ta oli esmalt väga arg ja puges kahejalgsete eest ruttu peitu aga juba nädalaga tegi Süsi täieliku kannapöörde ning oli alati üks esimestest kiisudest, kes kassitoas uksepeal häälekalt inimest tervitas, talle suure rõõmuga vastu jooksis ja paisid hakkas nuruma. Süsi jalutas rõõmsalt terve aeg inimesega kaasas, ajas vahepeal igati mõistlikku juttu ning küsis paisid ja maiustusi. KUNIKS aga saime aru, et Süsi ei klapi üldse teiste kiisudega. Aina sagenevad tülid ja eskaleeruvad võitlused ajendasid meid Süsile tegema põhjalikud uuringud, sest kartsime, et agressiivsuse taga peitub tervisemure. Proovide tulemused ütlesid selgesti, et tervisemuresid sellel poisil ei ole ning mõistsime, et suure hulga kassidega kodu jagamine tekitab temas stressi ning väiksemgi arusaamatus põhjustab konflikti. Aina sagenevate tülide vältimiseks panime Süsi ööseks puuri ja lasime tal päeval kassitoas jalgu sirutada. Kahjuks ei aidanud ka see ning nüüd on Süsi sunnitud külastajate, enda ja teiste kasside turvalisuse nimel enda kodu leidmiseni kinnises puuris istuma. Kahjuks ei ole aga selline lahendus niivõrd seltskondlikule härrasmehele kuidagi meeltmööda ning puuris olles ei saa ta ka külastajatele kuidagi enda võlusid näidata ning kurbus aina suureneb! Süsi palub südamest, et aitaksime tal leida kiiresti (hoiu)kodu! 
 
Uues kodus peaks Süsil olema kogu oma kahejalgsete sõprade armastus ja tähelepanu - ühtegi teist neljajalgset seal ees ei tohiks olla!
 
Sellel armsal kiisupoisil on kuldselt läikiv süsimust kasukas ja kuldkollased säravad mandlisilmad mis räägivad ka siis, kui suu vaikib. Tema aktiivne ning seltsiv iseloom on nii eriline ja ootab, et taaskord välja pääseda!

Süsil on eeskujulikule kassile kohaselt tehtud ka kõik vajalikud protseduurid - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Lühidalt tähendab see kõik, et ta on valmis kolima. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja me kutsume Sind talle külla!