Sussi

Sussi
Nimi:Sussi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Sussi kolis oma koju 12.02.2023 :)

SUSSI OTSIB OMA PESA!

Vaata – nendesse silmadesse võib ju uppuda!!

2018. aasta jaanuaris sündinud noor daam on püütud Tõrvast koos ema ja õdede-vendadega 27.07.2018.

Hetkel veedab suuresilmne kassipreili aega hoiukodus ning juurdleb, mida nendest inimestest õige arvata… Tema niigi suured silmad läevad vahel veelgi suuremaks – kui inimese käitumisest aru ei saa, aga juba on neisse tekkinud ka sellist kelmikat helkki… No kui tuleb selline ulakas mõte seda hoiuinimest natuke käpaga katsuda või mingi mäng kohe eriti elevust tekitab.

Sussi-preili veidi veel pelgab inimesi ja loomulikult vajab kohanemiseks aega ka oma päriskodusse kolides. Aga me oleme kindlad, et temaga on võimalik suureks sõbraks saada. Selleks vajab Sussi kannatlikku inimest, õrnu paisid ning kodusoojust ... Ja loomulikult ikka konservi ka! Ja sulepulka! Loomulikult võib sulepulga teises otsas inimene mängida aidata.

Teiste kassidega saab Sussi hästi läbi, aga võib-olla ongi see üks pisikesi põhjusi, miks inimene hetkel veel pisut pelutav tundub. Omasuguste seltskond on ju nii mõnus, et kes siis ikka viitsib sellele inimesele kombeid õpetada… No ja vahel on koos ”julgem karta” ka.

Kui Sa tunned, et tahaksid Sussile kodu pakkuda, siis palun, täida meie Loomasoovija küsimustik kodulehel. Kui aga sooviksid kiisule alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta meile ja võtame Sinuga ühendust!