Blacky

Blacky
Nimi:Blacky
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA BLACKY ESIMEST KORDA ELUS OMA PÄRIS KOJU!
Blacky on umbes paariaastane kiisuemme, kelle elu on olnud siiani võitlus külma ja näljaga. Ilmselt võeti kassipoeg kevadel suvilasse, sügisel jäetigi sinna. Seal õues sai ta oma esimesed pojad,kelle suuremaks kasvades läks ta koos pojudega inimestelt süüa ja abi paluma. Paraku tüütas inimesi nende söötmine, nii et järgi kutsuti üks teine varjupaik. Pojad olid nii näljased, et läksid kohe püügipuuri ja viidi minema.
Blacky nägi oma pojusid viimast korda... teda ei saadud kohe kätte ja nii ta jäi üksi talveks sinna suvilate vahele.
Kuna ühel majal oli kassile tehtud luuk, siis jäi ta ellu, kuna käis sealt toitu näppamas, kus ta magas ja oli, seda ei teadnud keegi. Kevadel sündisid talle, aga uued pojad,kes siis suvilatesse tulnud inimeste käest jälle süüa said, kuidas juhtus.
Sel sügisel jälle sama lugu,inimesed lahkusid, kuid keegi ei mõelnud perekonna peale, et kuidas emme toidab oma neli kevadist poega ja ennast... Õnneks andis üks naaber teada, et ka nemad on lahkumas ja võõrad kassid jäävad suvilarajooni.
Pesaleidja vabatahtlik käis pesakonda püüdmas mitu päeva ja hoiukodus sai perekond nüüd uuesti kokku. Pojad on nüüdseks saanud endale päriskodud, kuid nagu ikka kiisuema jätkuvalt ootab.
Emme Blacky on sõbralik noor kassike, kes lubab endale ilusti pai teha. Talle meeldib hoiuinimese voodis pikutada ja oma kõhtu sügamiseks ette näidata. Ometi ei ole ta pealetükkiv sülleronija ja nõudlik näuguja. Hoiupere meespool kiidab ka kassikest, et nii mõnusa iseloomuga loomake pidi olema.
Blacky on saanud parasiiditõrje, kiibi, passi ja ei saa enam järglasi. Nii et täitsa valmis saama oma maailma parimasse kodusse!
Kui sa leiad, et tahaksid muuta ühe imearmsa iseloomuga musta kassi lugu, loe läbi looma võtmise tingimused ning täida loomasoovija ankeet siin samas lehel. Seejärel võtavad Pesaleidja vabatahtlikud sinuga ühendust ning kutsuvad Blackyle külla!