Tabetha

Tabetha
Nimi:Tabetha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TABETHA - KLASSIKALISED TRIIBUD JA KASSILIK KAVALUS!

 

Tabetha on kassitoas oodanud oma kodu ebaausalt kaua, juba 2019. aasta algusest ei ole kassitüdruk kellelegi silma jäänud - kus ometi ona Tabethakese päriskodu?

 

Tabetha on imeilus klassikaliste triipudega kiisu. Nagu kassile kohane - ei usalda ta igaüht niisama, tema usaldus ja armastus tuleb ära teenida!

 

Tabetha on noor, sündinud aastal 2018, seega on kassitüdruk parajalt mänguline ja tal on veel palju aega õppida inimesi armastama, aga.. seda oma inimest ei ole. Tabetha kindlasti ei ole inimlembeline, aga ta on harjunud inimeste juuresolekuga. Igaüks, kes kassituba külastab, kindlasti märkab seal kusagil Tabethakest, kes sõltumata oma klassikalistest triipudest suudab alati kõigile eriliselt silma jääda. Enamasti meeldib kassitüdrukule rahulikult pesas või teiste kiisude vahel tududa, mõnikord jälgida, mis need kahejalgsed teevad. Ent päris ligi ta endale ei luba, kui sa just ei ole ta usaldust võitnud!

 

Tabethat võiksid kõige paremini kirjeldada sõnad, nagu õrn, armas, tähelepanu köitev, lahke, vaikne ja eriline. Tabetha on kassitoas saanud kõik vajalikud terviseprotseduurid ja valmis koheselt oma päriskoju kolima.

 

Kui Sa sooviks pakkuda Tabethale kodu, sellist rahulikku ja kannatlikku, siis vajuta "Soovin seda loomakest" ja täida kiisuvõtja küsimustik. Tabetha armastuse ja usalduse võitmine on võib-olla väljakutse, ent kindlasti seda väärt! ;)