Tähte

Tähte
Nimi:Tähte
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tähte on läbi ja lõhki türilane, umbes paariaastane kassike. Teda märgati ringi liikumas Türil tööstusangaari läheduses ja õige pea tõi kassike sinna 4 poega. Töölised võtsid pesakonna enda hoolde, pojad kasvasid ning sügise hakul oldi mures – mis pesakonnast saab? Läbi tuttavate leiti Pesaleidja vabatahtlik, kes koos paljude heade abilistega sai kassikesi aidata. Pesakond paigutati elama suurde näitusepuuri, poegadele hakati kodusid otsima. Aga vabakäigu emakass oli juba uuesti tiine ja õige pea oli tal uus pesakond – 7 poega! Nüüd leidsime hea inimese, kes võttis Tähte koos vastsündinutega enda juurde hoiule. Algul kahises kassike iga liigutuse peale, kuid tegelikkuses on tegemist äärmiselt malbe ja tubli kassiemmega. Ta pesi iga päev 14 silma, 28 käpakest ja kasvatas üles teise pesakonna - 7 imelist pojakest, uskumatu, eks.

Tänaseks on väga toreda hoiukodu abiga pojad leidnud head kodud ning tänu inimeste annetustele on olemas Tähte steriliseerimisraha. Suur aitäh hoiukodule ja annetajale! Tänavalt sai ära kaks pesakonda!

Tähte sobib rahulikumale perele, ka vanemale inimesele seltsiliseks. Tähte on tõsine, tasakaalukas, ei kräunu palju, ei mängi eriti, aga nurrub ja on väga asjalik ning rahulik kaaslane. Talle sobib maakodu võimalusega õues käia. Ta elu pole tänaval kerge olnud, soovime leida talle peret, kes temast hooliks ja pakuks kodusoojust ning armastust.

Tähte on saanud ussirohtu, enne kojuminekut saab oma passi, kiibi ning külastab loomaarsti, et hoiduda edasistest pesakondadest.