Tairi

Tairi
Nimi:Tairi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄIKE ROHESILMNE KARVAPALL

Ebaharilikku värvi triibik Tairi tuli Pesaleidjasse 2023. aasta märtsis Neli Käppa MTÜ-st. Armas Tairi käitub heatahtlikult nii inimeste kui teiste kassidega. Ta ei ole pealetükkiv ega väljenda suuri ovatsioone (veel:)) ja inimesel ta suisa järel ei jookse (veel:)), ent ta on uudishimulik ja saaks natukese harjutamisega mängu- ja paikassiks. Ta saab juunis alles 1-aastaseks, nii et tal tulebki veel koolipingis istuda.  

Ei saa jätta ütlemata, et Tairi on kohe üks väga kena välimusega triibik. Tema kasukas on mahedates toonides, siin-seal on heleoranži värvi ning üldmulje on selline mõnus ja pehme. Vaatad teda ja südames tekib kohe soe tunne. Ninanöps on kassitüdrukul roosa. Ja need silmad. Erakordselt leherohelised!

Tairi on kahtlusteta tulevane nurrumootor. Ta võiks olla vaimustavaks kaaslaseks ja lõbusaks seltsiliseks ühele heale kassisõbrale, kes ei ole veel leidnud päris oma kassikest. Või teist või kolmandat päris oma kassikest;)

Kui Sina oled see hea kassifänn, kes soovib Tairiga sõbraks saada ja talle kodu pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta. Tule Tairile kassituppa külla!