Talv

Talv
Nimi:Talv
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must

Pildid


Rohkem infot

See kiisu on leidnud oma pere! :)
Kolib mai keskel.

 

Tere!

Mina olen Talv ja ma sündisin 03.03.2019.

Kui me hoiukoju jõudsime vendade-õdedega, siis olime veel oma emme Liisi kõhus aga siis tundus hoiukodu üks tore paik, et otsustasime 2päeva hiljem siia maailma tulla. Ilusti hoiukodu sünnipäeval- küll me olime ikka täpsed.
Nüüdseks oleme juba kasvanud päris suureks ja umbes mai keskel oleme valmis kolima oma päriskoju. Eriti tore, kui saaksin kaasa võtta ka mõne oma õe või venna, aga kuna ma olen pesakonna kõige suurem ja iseseisvam, pole hullu kui pean ka üksi kolima. Peaasi, et kodu oleks samahea või veelparem kui hoiukodu!

Nagu ma mainsisin, siis olen ma pesakonna suurim. Sündisin ma viimasena ja olin sündides kõige pisem ja magasin palju. Nii palju, et hoiukodu oli lausa mures, kas kõik on ikka hästi. Kõik oli väga hästi, lihtsalt ma teadsin, et kui pisina palju magada, siis tulevikus saab minust suur, tubli ja terve kass. Nüüd olen juba nii tubli, et söön ise ja käin ilusti liivakastis juba. 

Mulle meeldib väga mängida, joosta ja õdede-vendade kõrvu närida. See on üks paha komme, sest vahel ma ei saagi aru et kõrva asemel on mul juhe suus. Siis hoiukodu noomib mind natukene. No mis teha kui hambad sügelevad...

Kindlasti tekkis teil ka küsimus, miks mu nimi on Talv. Noh, lihtsalt! Kuna meid sündis neli ja kuidagi juhtus nii, et meie kasuka värvid klappisid kõikide aastaaegadega (ja mina olin väiksena kõige rahulikum ehk magasin talveund) ja nii saidki minu vennad-õed nimeks Kevad, Suvi, Sügis ja mina sain endale nimeks Talv.
Ega muud midagi, kui et olge ikka moodsad ja tulge mulle hoiukoju külla. Selleks täida siin samas ankeet ja hoiukodu võtab sinuga ühendust.
PS! Kiirusta, sest nüüdsest olen ma ju staar lausa!

Ahjaaa, enne koju kolimist saan ma endale kiibi ja passi ning ProPlani poolt ka kinkepakikese.
Kohtumiseni siis!