Tambet

Tambet
Nimi:Tambet
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

10. mail kolis kassituppa Paljassaare varjupaigast hallitriibuline Tambet. Kassipoiss oli varjupaigas juba üle poole aasta oodanud, kui kolis ümber hoopis Pesaleidja kassituppa.

Tambet on tõeliselt vahva kassipoiss. Iseloomult veidi tagasihoidlik, kuid selle eest nii kui välja võtta sulepulk või natukene maiust, siis on tegu kohe palju kordi julgema kassipoisiga. Umbes kahe aastane poiss on täpselt selline kass, kellel on kõik eeldused selleks, et ta võiks kiiresti oma päriskodus võluda oma inimese ning muutuda ka palju kordi julgemaks, kui seda on ta kassitoas. 


Just põhjusel, et kassitoa stabiilse 250 kassi vahel on väga keeruline veidi aramal kassil 100% inimest usaldama hakata, otsimegi Tambetile kiiremas korras päriskodu. Tambeti tulevane inimene peaks varuma veidi kannatust, loovust, positiivset ja lustlikku meelt. Kui kõik need on olemas, siis saab ilmelt inimene Tambetiga suuretõenäosusega juba üsnapea sõbraks. 

Kui arvad, et just sina võiksidki olla Tambeti tõeline päästeingel, siis vajuta siin samal lehel nupule "soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija ankeet. Peale ankeedi täitmist võtame ühendust ning suhtleme juba lähemalt, kuidas Tambetiga kohtuda ning ta päriskoju viia.

Selleks, et Tambetiga teil oleks kodus kergem ühiselu alustada on pannud ProPlan kokku ühe vahva kinkekoti!