Taylor

Taylor
Nimi:Taylor
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KEEGI EI PEAKS ELAMA 5 KUUD PUURIS… PALUN PÄÄSTA IMEKAUNIS TAYLOR PUURIST!

Taylor toodi kodust tagasi 12.10.2020

Taylor on 2017. aastal sündinud emane kass, kes sattus Pesaleidjasse esimest korda 2018. aasta maikuus. Pelglik tänaval karastunud must kaunitar ei jäänud pikka aega mitte kellelegi silma, sest armastas peituda küll pesadesse või teiste kasside taha. 2019. aastal leidis Taylor endale armastava kodu… kuid kahjuks mitte igavese. 

Taylor tagastati 2020. aasta oktoobris Pesaleidjasse, sest ta ei saanud aasta jooksul inimesega sõbraks. Alates ajast, mil ta tagastati, on ta kahjuks pidanud veetma puuris. Tänaseks on Taylor veetnud puuris koguni VIIS KUUD. Kujutate ette?! 

Aga miks Taylor puuris on? Esialgu polnud ta suurest stressist kodu kaotuse tõttu nõus vaat et üldse sööma ning kui sõi, siis kippus kogu aeg toitu välja oksendama. Tänaseks Taylor enam ei oksenda, sest sööb Applawsi krõbinaid ning konserve, need tunduvad ta tundliku seedimisega sobivat. Kuna kassitoas segame kokku annetusena saadud kõikvõimalikke krõbinaid, siis ei saa me Taylorit tuppa lasta, sest seal puuduks kontroll selle üle, mida ta sööb. Seetõttu ongi ta siiani puuris ning ootab, et tuleks keegi, kellel oleks kannatlik meel ning annaks talle aega kohaneda. 

Iseloomult on Taylor pelglik, kuid konservi nosides lubab end ka üsna edukalt paitada. Puuris oldud aeg on teda üleüldse leebemaks muutunud ning teinekord õnnestub ka ilma konservita, õrna sisina saatel, niisamuti pai teha. Tema sees on peidus palju armastust, kuid kahjuks on Taylor siin elus ka väga palju haiget saanud, sest on hüljatud oma enda pere poolt. 

PS! Kui sul on kodus ehk kass, kes niisamuti sööb Applawsi krõbinaid, siis mõtle samuti Taylorile hoiukodu pakkumise peale, sest teine julgem kass võib ka kiirendada Taylori kohanemist inimesega. Kaks kassi on alati parem kui üks!

Tayloril on kehtiv vaktsiin, ta on steriliseeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje.