Teele

Teele
Nimi:Teele
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TEELE - SEIKLEJA HINGEGA PRINTSESS ????
 
Tervitus! Mina olen kassipreili Teele. Sündisin möödunud aasta sügise lõpus ja seega pole veel aastanegi.
Otsin väga omale päris enda kodu, kus pakkuda oma seltskonnaga pererahvale rõõmu. Ega mul väga suuri nõudmisi polegi perele, sest saan läbi ka teiste kassidega. Teiste kasside seltskond mulle isegi meeldib. Printsessile kohaselt küll vahepeal pirtsutan nende seltskonna üle, kuid enamasti teen kõike teiste kassidega koos. Samas peab kodu pakkudes arvestama, et mulle ei meeldi (veel?) kui mind sülle võetakse.
Omaltpoolt garanteerin, et kui koju tuled, siis tulen sulle ukse peale alati vastu. Samuti näitan oma hoolivust välja sind näksates. Täitsa vahva ju! Ning kui ma su tähelepanu ei saa, siis küll ma teen häält nii, et sa märkad. Ja ma väga naudin sinu paisid. Lihtsalt ära too kätt äkiliselt minu peakohale, siis ma ei karda ka ja tahan aina rohkem paisid. Muideks - mulle meeldib kõrgus. Sa võid mind leida sellisest kohtadest, et imestad veel, et kuidas ma sinna sain. Ma olen tõeliselt osav! Oma vaba aega veedan aknalaual või rõdul, kus jälgin, mis väljas toimub või siis magan kuskil mõnusas kohas - näiteks kapis. Kas ma juba mainisin, et olen ikkagi printsess ja käitun ka vastavalt? - kraabin ainult kraapimispuud, asju kapipealt maha ei lükka ning kasutan liivakasti korrektselt!
Teele käitumine on lausa eeskujulik!
Kui tunned, et just Sina tahaksid minu suurima soovi täide viia, siis vajuta nuppu "soovin seda loomakest", täida ankeet ja me võtame Sinuga ühendust!