Teet

Teet
Nimi:Teet
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA TEET TAHAB MAHTUDA SINU SÜDAMESSE! 

See äge vöödiline hurmur on 2014. aasta sügisel sündinud Teet. Meie juurde kolis imeline poisiklutt 2020. aasta sügisel Järvamaalt. 

Teet on üks meeletult vahva sell: armastab inimesi, tähelepanu, süles istumist ning lõputut paitamist. Armastab neid nii palju, et hakkab inimest tähelepanu eest väga hoolikalt hõõruma! Ja oi kui väga ta armastab süles olemist, nagu väike beebi, keda ei saa maha panna. Näha on, et Teet teeb nüüd järele kõik need aastad, mil ta inimese kaisus olla ei saanud, sest kui Teet-poiss pole mõne aja jooksul ühtegi paitust saanud, siis vaatab ta sulle hästi kurvalt otsa ja annab teada, et nüüd on aeg talle ka armastust pakkuda! 

Kui oled juba ammu mõelnud, et kodus on ruumi ühele vahvale sõbrale, siis Teet on kass, kes su ellu tahab tulla! Paneb oma peakese vastu su nägu ja ütleb, et aeg on koju minna! 

Teet on kindlasti tore kaaslane inimesele, kes tunneb ennast pisut üksikuna, sest armas kiisupoiss on alati su kõrval ning toetab sind ka tormistel sügisõhtutel või lämbetel suvepäevadel. Ta tuleb sulle sülle ja lohutab sind päevadel, mil terve maailma raskus on su õlgadel ning tuleb jagab sinu rõõmu hetkedel, mil kõik on parem kui oskaks soovida. Ta on sõber, kes ei keera kunagi selga ning keegi, kellega sa saad õhtul sooja teki all kerra tõmmata.

Küll aga on oluline märkida, et Teet on Felv+ kiisu ning sellega peab uus pere siiski arvestama.  

Selleks, et peagi oma koju minna, on Teet läbinud kõik vajalikud protseduurid, ta on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on uhke kiibiga passiomanik.

Kui sina soovid kodu pakkuda armsale Teedule, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga ise ühendust!