Tempel

Tempel
Nimi:Tempel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VEMBUMEES TEMPEL TEIE EES!

Kes siis Templit ei oleks Pesaleidja kassitoas näinud? Tema ei lase endast niisama mööda minna, sest on esimene ukse juures ja kui ainult oleks võimalust, siis katapulteeruks otse koridori ja sealt juba diivani alla, et mõne aja pärast välja ilmuda ja jääda nautima vabadust ja inimeste seltskonda. Ta arvab, et kavalusega saab toast põgeneda, aga tihtipeale saab siiski pidu enne läbi, kui see alata jõuab.

Tegu on ääretult sõbraliku ja julge isase kassiga, kes ei ole kaotanud sidet inimestega, hoolimata elu keerdkäikudest. Ta on tõesti vahva sell. Agar, tahtmist ja krutskeid täis. Temaga juba igav kindlasti ei hakka. Kassitoas kahjuks ei ole tal võimalik nii vabalt liikuda nagu Tempel sooviks ja ka inimeste tähelepanust jääb tihtipeale vajaka. Tempel soovib oma paikätt ja mängukaaslast, kes ei kardaks midagi ja lubaks tal edasi klouni mängida. Nali ja rõõm on ju pikaealisuse saladus ja kes meist ei tahaks igavesti elada.

Tempel jõudis meile Viljandi varjupaigast 30.07.2021. Kassi vanus võiks jääda kuskile 5 aasta kanti.

Tempel on Fiv+ mis ei muuda tema elu absoluutselt kuid millega uus omanik peaks kindlasti arvestama. Rohkem Fivi kohta saad lugeda meie blogist: http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html