Texas

Texas
Nimi:Texas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TEXAS KOLIS 19.06.22 OMA KOJU!

ARMAS, KOHEV KIISUPOISS TEXAS OOTAB VÄGA KODUPAKKUMISI!

See vahva, suur karvapall on Texas. Texas on 2017. aastal sündinud isane kass, kes jõudis Pesaleidja kassituppa Narvast, 17.06.2020.

Texasel on väga uhke kasukas, mis on pikk ja kohev ja laheda mustriga. Silmad on tal kaunilt rohelised ja ilmekad. Ka iseloom on poisil lausa, et kaunis - kuid veidi jääb see esmamuljel tema arglikuse taha peitu. Texas hoiab madalat profiili - ta just ei peida ennast, aga ta pigem kaugeneb kui talle läheneda. Ta ei ole üldse kuri ega pole ka käpaga vehkija, aga ta lihtsalt kardab veel inimesi. Pesaleidja 150+ kassi hulgas on raske inimesega seda usaldusväärset ja püsivat kontakti luua, mis kodus võimalik oleks. Texas tuleb alati uudistama, kui maiuseid pakutakse, aga seda tuleb teha distantsilt, et ta ei ehmuks. 

Texas armastab ka teisi kasse. Pidevalt näeb teda teiste kiisude juures magades või nende vastu end hõõrudes, tehes "kurr" häält. Hetkel on näiteks tema üks hea sõber must-valge pikakarvaline kiisu nimega Nitro, kellega nad koos aega veedavad. Aga Texas saab tõesti kõigiga läbi.

Ta on tõepoolest väga armas kassipoiss ja tahab võimalust, et keegi talle kodukeskkonda, aega ja armastust pakuks! Texasest saaks kindlasti ajaga imeline seltsiline, ta vajab lihtsalt kodusoojust ja rahu, et julgust koguda - akki annad just Sina Texasele võimaluse? Ta pikkisilmi ootab.

Kui sa oled huvitatud sellest armsast, rohesilmsest vaiksest kassikesest ning oled valmis andma talle aega, et ta usaldus võita, siis anna sellest märku, tutvu tingimustega ja täida ankeet - vabatahtlikud võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust! Texasel on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning ta oleks kohe valmis oma koju kolima.