THEODOR

THEODOR
Nimi:THEODOR
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAGASIHOIDLIK THEODOR OOTAB KASSITOAS OMA INIMEST! 

Kiisupoiss Theodor kolis Pesaleidjasse 14.07.2021 Viljandi varjupaigast. Tegemist on noore, umbes paariaastase vahva triibikuga.

Iseloomult on Theodor pelglik ja inimesi veel täielikult ei usalda. Samas saame öelda, et selles suhtes on kassitoas veedetud aja jooksul ikkagi toimunud areng  - Theodor ei jookse enam nii ruttu inimese eest ära ja kaitsesusisemist ei esine kah peaaegu üldse enam. Puudutada Theodorit veel päris ei saa, aga näha on, et kui kiisukesele tasakesti läheneda, siis oma suurte silmadega jälgides toimub ta peas pidev sisemine analüüs "kes see inimene on? kas ma saan teda usaldada? äkki ma seekord lasen pai teha? ei tea, vist ikka veel ei julge..." - kuni viimasel hetkel ikka otsustab kassipoiss eemale hüpata. 

Päris oma kodus stabiilses ja turvalises keskkonnas, kus on püsivalt oma inimesed (mitte pidevalt virvendavad võõrad vabatahtlikud ja kassitoakülastajad) hakkaks Theodor kindlasti inimesi palju kiiremini usaldama ja ajapikku õpiks ka Theodor, kui mõnusad on paid ja diivanil/voodis tudumine. 

Siit videost on hästi näha, et Theodori puhul pole kindlasti mitte tegu mingi "lootusetu" juhtumiga, vaid just sellise kiisukesega, kellel oleks natuke stabiilset julgustust ja kannatlikkust vaja, et inimese lähedusega harjuda: https://streamable.com/ygpdmp

Theodor on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.

Kui usud, et sinus on natuke kannatlikkust õpetada sellele kiisupoisile armastust ja usaldust, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik. Pesaleidja vabatahtlikud võtavad sinuga ühendust ja kutsuvad esimesel võimalusel Theodorile külla!