Tiara

Tiara
Nimi:Tiara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ütleme otse ja ilustamata - Tiara on tige. Ta sisiseb ja sülitab ja lendab. Selline väike nunnu tuldsülgav draakon, lihtsalt paariaastase kassi kehas. Samas on teda vaadates selge, et ta tegelikult sügaval sisimas ei ole kuri. Seda reedab ta pilk. Ja see pilk on üsna kindlalt paaniliselt hirmunud.

Tõenäoliselt ei ole ta tänaval ülemäära ilusat elanud ja ei tea, et inimesed on enamasti siiski head. Sülitamine ja sisin on lihtsalt enesekaitseks. 

 

Kui teile väljakutsed meeldivad ja te Tiara koju viite, võib juhtuda, et saate paukuva voodialuse. Või kapitaguse. Sellest, et keegi inimestele lisaks majapidamises elab, saate aimu ainult täituva liivakasti ja tühjeneva toidukausi kaudu. Ajapikku, kui te järjekindlalt selle paukuva voodiga vestlete, jääb hääl ta ilmselt vaiksemaks. Kui julgus on kogutud, tuleb arglik kiisu lõpuks voodi alt välja. Selleks peab tulevane kodu olema üsna kannatlik, aga me oleme suhteliselt kindlad, et see juhtub. Taolisi edulugusid on me vabatahtlike silmad aastate jooksul näinud lugematu arv kordi.

Kui just Sina oled valmis Tiarale armastust õpetama, vajuta nupule "Soovin seda loomakest!", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ankeet. Peale seda võtame Sinuga juba ise ühendust ja kutsume Su Tiarale külla!