Tiburee

Tiburee
Nimi:Tiburee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TRIIBULISE SABAGA TIBUREE TRIKITAB JÄLLE!

Kui Sulle meeldivad kassid, kel on suured silmad ja triibuline saba, siis on Tiburee Sinu masti kass! Ja kui sulle meeldib mäng, siis sulle meeldib Tiburee, kes laseb end väga mängust haarata.

Tiburee on 3-aastane kiisu, kes on oma lühikese elu jooksul juba nii mõndagi korda saatnud. 2021. aastal toimetas ta Kehtna vallas Kaerepere alevikus oma kolme pisikese pojaga. Sealt ta Pesaleidjasse saabuski. Pojad on ammu kodus, Tiburee endiselt ootel. Tiburee on teinud Pesaleidjas oleku jooksul tublisid edusamme. Endisest puurinurgas susisejast on saanud uudishimulik kiisutips, kes hea meelega paneb kõrvad kikkis tähele, kui inimene talle häid sõnu ütleb või maiuse lõhnu levitab. Mäng meeldib pehmele ja karvasele tikrikesele kohe väga

Tiburee on triibuliste laikudega valge kiisu. Tal on tume sabaots ja väga armas pilk. Tiburee on saanud vajalikud vaktsiinid ja parasiitide tõrje ning ta on steriliseeritud ja kiibitud. Kui tahaksid muuta ühe väikse vapra kiisu tõeliseks koduseks nurrumootoriks, siis Tiburee oleks Sulle ideaalne kass! See armsa hingega kassike tänaks Sind kogu südamest, kui teeksid talle elu muutva kingituse ja pakuksid enda juures maailma parima kodu!