Tiburee

Tiburee
Nimi:Tiburee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TIBUREE TAHABKOJU!


Oli suvi ühe tillukese aleviku aiamaadel. Veel augustis sündisid siia ilma kolm kassipoega. Nende ema oli ilmselt sündinud sealsamas aiamaadel ja kasvanud üles heade inimeste käest toitu saades. Sügise alguses käis põllulappidel veel vilgas tegevus, inimesed koristasid saaki ja mõni ikka poetas midagi süüa ka kiisudele.

Mida külmemaks ilmad läksid, seda rohkem hakkasid kohalikud inimesed muretsema kiisude saatuse pärast. Pisikesed ja nende emme käisid ühe garaaži boksi ukse alt sisse, kas neil seal ka kusagil soojemat ja pehmemat aset oli, seda ei teadnud keegi.
Kui inimesed olid kuulutanud looma gruppides, et pisikesed otsivad kodu, siis kaks julgemat kassipoega said endale koos uue kodu. Kolmas pojake ja tema emme jäid edasi külmetama.
Tiburee oli hea ema oma poegadele ja kasvatas kolm poju ilusti suureks.

Meeleheitel abistajad, kes ei osanud enam kuhugi pöörduda, said viimaks tuttavate tuttavate kaudu ühendust Pesaleidja hoiukoduga, kes aitas päästjatel edasi toimetada. Kiisud said lõksuga kinni püütud, hoiukodusse viidud ja on ka tehtud esmased protseduurid.

Emme Tiburee ei ole veel inimesega sõber, ta susiseb ja kardab puurinurgas. See muidugi ei tähenda, et temast ei saa inimese sõpra. Ta vajab lihtsalt hea südamega inimest, kes on valmis talle harjumiseks aega andma. 

Ta on küll juba steriliseeritud ja kiibistatud, kuid teiste kiisudega praegu kokku lasta ei saa, kuna ta on veel vaktsineerimata.
Kui sa ei karda väljakutset teha ühest kartlikust ja meeleheitel kiisust mõnulev nurrumootor, siis Tiburee on just see väljakutse.
Igal loomal on hing ja tema oma on veel väga katki. Tehke koduta loomale üks elumuutev kingitus ja endale maailma parim tunne, et olete päästnud ühe tillukese vapra kiisuemme elu!

Kui soovid sellele imeilusale kassiemmele kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega, täida küsimustik ja kutsume sind hoiukodusse külla.