Tihane

Tihane
Nimi:Tihane
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TIHANE LEIDIS OMA KODU!
Triibuline ime.

Tere kõigile! Saame tuttavaks – mina olen Tihane. Sündisin koos oma vendadega juuli  lõpus Pesaleidja kassitoas ja hiljuti kolisin hoiukodusse. Siin õpetati mulle häid kombeid: liivakastis asjal käima, kraapimispuud kasutama, mänguasjadega mängima ja öösel vaikselt olema. Mu vennad kolisid hiljuti oma päriskoju. Mis on „päriskodu“ – seda mina ei tea, sest minul seda ei ole. Aga mulle räägiti, et see on koht, kus mind armastatakse, minu eest hoolitsetakse ja kus ma saan olla perekonna liikmeks. Nüüd ma unistangi oma perekonnast.

Et oma perekonda kiiremini üles leida, kirjeldan end veel – ehk otsite te just mind. Mulle meeldib väga inimeste seltsis aega veeta, nendega mängida, jälgida nende tegemisi ja vahel ka abistada koduses majapidamises. Kui ma ära väsin, siis tõmban kerra, nurrun ja jään tukkuma.

Kui otsite omale triibulist vurrukandjast pereliiget, siis täitke kiiresti ankeet ja sõitke mulle külla. Ma väga ootan ja unistan meie kohtumisest.

Tihane on kiibistatud, saanud parasiidivastase tõrje ja omab veterinaarpassi. Ta ootab oma päris perekonnaga kohtumist hoiukodus Kehras.