Tiina

Tiina
Nimi:Tiina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

TIINA ON VALMIS PÄRIS OMAENDA INIMESEKS

Tiina sattus Pesaleidja hoole alla 2019. aasta 25. novembril Jõelähtme vallast. Imeilusa pastellse siidpehme kasukaga kiisupreili on sündinud 2015. aasta maikuus ja sooviks väga järgmist sünnipäeva tähistada koos päris enda inimesega.

Kuigi esmapilgul võib Tiina käpaga vehkides tunduda justkui kuumaverelise tiigrina, reedevad helerohelised silmad siiski tema sees peituva argliku, kuid uudishimuliku karvapalli, kes vajab vaid natuke kinnitust sellele, et meietaolisi kahejalgseid võib usaldada. Iga möödunud päevaga kassitoas kasvab Tiina julgus ning päris oma kodus saaks tiigrist ilmselt ruttu ahne painuruja.

Nagu ütleb Eesti vanasõna, siis “kes kõrt ei korja, see koormat ei saa” ning just sellise suhtumisega perekonda vajaks ka meie Tiina. See, kes on nõus pakkuma talle hoolt, armastust, kodusooja ja veidike aega, saab vastutasuks sõbra, kellesugust siin maailmas rohkem ei leidu. Taoline sõber on kindlasti natuke kannatust väärt!

Kui just Sina oled taoline väljakutselembeline pealehakkaja ja soovid oma kodu jagada tõeliselt erakordse kiisuga, siis tutvu Pesaleidja loovutustingimustega, vajuta nupule “Soovin seda loomakest” ja täida loomasoovija küsimustik.

Uude koju ei lähe Tiina sugugi tühjade käppadega, vaid võtab heatahtemärgina kaasa ka Pro Plani kinkekoti, et sõprus saaks piduliku alguse.