Tiit

Tiit
Nimi:Tiit
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEKAUNIS TIIT OTSIB PÄRIS OMA ISIKLIKKU PENSIONIKODU!

Saage tuttavaks, see ilusa halli kasuka ja  kaunite silmadega kass kannab nime Tiit. Kuigi Tiidu pärisvanus ei oska me öelda, siis võib ainult arvata, et tegu on ilmselt keskealise kassikesega. Iseloomult on Tiit äärmiselt rahulik ning mõnus kassihärra. 

Väga paljud inimesed suudavad Tiidu äärmiselt rahulikku olekut alahinnata ning seetõttu ei ole siiani veel talle andnud võimalust päriskodule. Tänu oma erilisele iseloomule võib Tiitu nimetada mitteametlikuks teraapiakassiks. Tema stoiline rahulikkus aitab ka kõige närvilisemal ajal muuta inimese palju rahulikumaks. Kui istuda lihtsalt Tiidu kõrvale ning veidi teda paitada, siis võib tunda, kuidas õlgadel olev suur stressikoorem vaikselt muutub kergemaks. 

Tiidu puhul tasub meeles pidada, et vaatamata oma rahulikkusele, ei ole tegu väga palju tõstmist ning solgutamist kannatava loomaga. Samas on temas ka olemas mängulisem pool, mil ta võib väga hea meelega ajada mõnda sulepulka või kõrisevat mänguasja taga. 

Kui sulle tundub, et sooviksid pakkuda kodu just sellisele imelisele kassile, siis vajuta siin samal lehel "Soovin seda kassikest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära üks pisikene ankeet. Tiidu vabatahtlik võtab peale ankeedi täitmist sinuga esimesel võimalusel ühendust ning kutsub temaga kassituppa kohtuma. 

Tiit saab endale kolides kaasa kinkekoti ProPlanilt.