Tiiu

Tiiu
Nimi:Tiiu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PÄIKESESILMADEGA TIIU OTSIB OMA SOOJA PESA!

Tiiu on noor ja lusti täis kaunis preili, kes kolis hoiukodusse 2020. aasta aprillis. Kodu on Tiiu oodanud juba 2019. aastast alates. Kassike ei ole eluaeg ilma koduta olnud. Kunagi oli ka Tiiul kodu, kuid kahjuks omanik lahkus meie hulgast. Tiiu on sündinud 01.06.2017.

Tiiu on veidi pelglik. Kuid kui ta on inimest usaldama hakanud, siis ei saa tal paidest ja kõhu peal vedelemisest küll! Nii mõnus on, kui keegi kõrva tagant sügab või siis natukene kõhtu silitab.
 
Neiu saab väga hästi läbi ka teiste kassidega. Talle väga meeldib kaaslastega kaisutada ja niisama muhedalt olla, niiet oleks ju eriti hea kui uues kodus oleks seltskond ees või võetakse Pesaleidjast mõni vahva sõber kaasa. Tiiu pole suuremat sorti möllaja, ta on rahulik mõnuleja, seega temaga ei kaasne segadust ja ka suurem mürgel õhtuti jääb ära. Tiiu on lihtsalt mõnus, äkki on tema just Sulle mõeldud?
 
Kiisukesel on mükoplasma, mis tähendab seda, et ta võib vahest natukene nohiseda, kuid see pole nakkav teistele kassidele ega ei sega teda tegemast oma igapäevaseid kiisu tegemisi.

Koju võtab Tiiu kaasa ProPlanilt kingikoti.

Kui Tiiu lugu läheb sulle südamesse, siis palun tule talle järgi ja vii lõpuks oma koju. Selleks klõpsa nuppu "soovin seda loomakest"