Tikker

Tikker
Nimi:Tikker
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Need ehmunud-õnnetud kassid Koorkülast! Paitajad said otsa ning elu kallale kiputi – kuidas ometi siis veel usaldada inimest? Ka see kassitüdruk, me selle jutu kangelane, on pärit Koorkülast, kus ta elas koos paljude teiste kiisude ja inimestega. Tal oli kodu... Kui aga vanaperemees me seast igaveseks lahkus, siis otsustas perenaine linna tütre juurde kolida. Ning nii lihtsalt olidki kõik kassid määratud hukkamisele ... Paljudega nii juhtuski – nad hukati.. Aga mõned kiisud said põgenema, kuid jäid talu juurde ringi hulkuma. Nad olid saatuse hooleks jäetud – näljased, haiged, parasiite täis...

Õnneks said need saatuse hooleks jäetud kiisukesed kinni püütud ja hoiukodudesse paigutatud. Tikker kolis elama Tõrva hoiukodusse. Tikker on veel umbusklik, aga juba vaikselt suhtleb inimestega. Paikätt ta veel kardab, aga voodi alla peitu enam ei poe. Kuid Tikker on vaid 3-4-aastane! Meie usume, et kui keegi vaid annaks talle võimaluse, oleks valmis teda igal päeval koju jõudes konserviga tervitama - saab Tikrist tõenäoliselt väike armas triibuline paikass. Vaja vaid natukene kannatust ja hoolt... Tema olekust on näha, et ta on valmis üritama ja ühel päeval ka inimest täielikult usaldama. Tikker vaid ootab oma võimalust. Meie leiame, et Tikker on väärt palju rohkem, kui talle seni võimalik on olnud.

Kui Sa tunned, et Tikker kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!

Tikker on steriliseeritud ja kiibistatud. Tal on oma pass ning ta on saanud ka korraliku parasiiditõrje.