Timmu

Timmu
Nimi:Timmu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÄNGULINE JA AGAR TIMMU OOTAB OMA KODU

Timmu on Pixie viiese pesakonna liige. Pojad sündisid Pixiel mai viimasel päeval (31.05.23) hoiukodus, kus emme Pixie oli juba end saanud rahulikult sisse seada. Praegu on kassipoeg Timmu just täpselt sellises parajas vanuses, et soovib endale päris oma kodu.

Kiisupojad on kõik saanud väga palju tähelepanu hoiukodupere täiskasvanute ja laste poolt. Timmu on väga mänguline ja agar. Eriti meeldib talle vendadega hullata. Nagu noortele omane, siis mängimisega vahelduvad pikad uinakud pehmel asemel või mõnes karbis. Sülle tulemist ja süles olemist tuleb Timmul veel harjutada. Hetkel suures kiisude seltskonnas ei ole tal endal seda vajadust veel väga tekkinud. Timmu on kiibistatud ja ussirohtu saanud ning saab vaktsineeritud. Ta sööb isuga nii pehmet toitu kui kassipoegadele mõeldud krõbinaid. Lisaks otsivad kodu Timmu vennakene Ralph ja ema Pixie.

Kui soovid vahvale Timmule oma pesa pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja tema hoiukodu saab Sinuga kohtumise kokku leppida!