Tipsi

Tipsi
Nimi:Tipsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

GRAATSILINE TIPSI SOOVIB SÜGISEKS LEIDA PÄRIS OMA KODU

Tipsi on graatsilise välimusega kassineiu, kes kolis Pesaleidja hoiukodusse Jõelähtmelt märtsis 2023. Ta oli tiine ja tõi 2023.a aprilli lõpus oma pesakonna ilmale. Nüüd on aeg katsuda õnne kodu leidmisel. Väga loodame, et kassikese lootus täitub veel enne, kui lehed sügiseselt kolletuma hakkavad ja kured suuna lõuna poole võtavad.

Tegemist on vürstinnaliku kassiga, kelle keha katab maagiliselt kaunis kasukas. Rinnaesisel ilutseb puhvis valge šaboo. Ning valged sokid on tal vahvad ja karvased. Vaadates tema sügavat pilku, on näha, et neis sügavates silmades on peidus igatsus. Tipsi armastab väga seltskonda, kuid ta on veel natuke ettevaatlikult pelglik. Õnneks on Tipsi väga mänguhimuline ja see on ilmselt võti tema südamesse. Hoiukodu teise kassiga saab ta läbi. Oma pesakonna kasvatas tublilt üles ja ta on ema ülesannetega suurepäraselt hakkama saada. Nüüd oleks aeg leida Tipsile mõnusa pesaga päris oma kodu.  

Tipsil on tehtud kõik kohustuslikud protseduurid ja ta on valmis kohe oma koju kolima. Kui hoolid Tipsi käpakäigust, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!