Tirts

Tirts
Nimi:Tirts
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Jõgeva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tirts leidis enda pesa :)

TIRTS - IDEAALNE KAASLANE, KES EI OLE TAVALINE MUST-VALGE KASS

Ei ole saladus, et sageli otsitakse kassi, kes paistaks silma- jääks meelde oma iseloomu või välimuse poolest, vahest isegi mõlemat. Tihti satuvad olema must-valged kiisud need, kes oma kasuka värvi tõttu inimestele silma ei jää ja keda väga “tavaliseks” peetakse. Aga meie teame, et need “tavalised” kassid on alati kõige südamlikumad!

Tirts ei ole “tavaline” mustvalge kass, ta on eriline valge kassitüdruk musta mütsi ja keebiga, ja natuke musta nina-lõuaga. Tal on hästi õlitatud V8 nurrumootor, mis hakkab kohe tööle kui sirutad käe paitamiseks. See mootor hakkab tööle ka siis kui sa tuled koju ja astud uksest sisse, või tõstad konservi tema taldrikule. Ja nagu ühelt pildilt näha, siis ta ei tee väga teist nägugi kui peale pikka ja väsitavat tööpäeva tahaks seda karvapalli lihtsalt kaisutada. :)

Ja muidugi paid, paitamine meeldib talle väga! Teised lemmikud on sulepulk ja laseripulk, sellest kuidas ta nendega mängib hullumeelselt, võiks lausa täispika filmi teha. Tirts on nii nutikas, et ta teab mis häält teeb kapiuks kus neid mänguasju hoitakse, seega kui kõlab tuttav hääl, on ta kohe platsis ja valmis mänguks.

Tirtsule, nagu meie teda hoiukodus nimetame, meeldib öösel magada, just nimelt magada, ja eriti pererahva voodis jalgades või hoiuemme külje all. Seega ei pea väga muretsema, et kass öösel ainult möllab ja unegraafik on samasugune nagu vastsündinud beebiga.

Hoiukodus on, lisaks Tirtsule, kaks kassi kellega ta saab hästi läbi. Nad mängivad ja trallivad koos. Seega võib kodus ees oodata ka juba teine kass, kes endale vahva ja armsa kassipreili näol uut sõpra tahaks.

Tirts on sündinud kuskil 2017. aasta mais, Ta oskab käituda ja mis põhiline teab milleks on mõeldud liivakast.

Kui Sa leiad et just selline kiisu on puudu sinu elamises, sest kodu ilma kassita on lihtsalt maja, siis palun täida loomasoovija ankeet.