Tjorven

Tjorven
Nimi:Tjorven
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TJORVEEEEEN, SA OLED NII ARMAS POISS!

Tjorven on umbes 4-aastane kassipoiss, kes kolis Pesaleidjasse 14.08.2021Paljassaare varjupaigast. Tegemist on ühe äärmiselt omapärase iseloomuga, kuid see-eest superarmsa poisiga. Tjorven on üks paras tegelane, õigemine üks korraliku iseloomuga tegelane. Ei, ta ei ole üldse mitte kuri, vaid vahepeal tuleb jonn natuke peale ja siis ta kipub natuke mossitama ja teiste kassidega kaklema. Muidu on Tjorven täiesti vinks-vonks poiss ja kui tuju on hea, siis on tunne ka mega. Inimese suhtes on Tjorven pisut leebem kui oma 100 vurrulise toakaslase vastu. Tjorvenit saab ilusti paitada, konservidega meelitada ja süles kaisutada. Ta on tegelikult hästi armas poiss, aga vahepeal viskavad teised kassid kopa veits ette. Samas ei saa seda talle ette heita, sest ka loomadel on ju tunded ja emotsioonid. 

Tjorven eelistab, et kodus saaks ta olla üksik kass. Ausõna, muidu on tegemist täiesti ideaalse hellikuga, kes armastab tähelepanu ja ei löö millegi ees põnnama. 

 

Kui just sina soovid kodu pakkuda meie iseloomukale Tjorvenile, siis vajuta nupule "Soovin seda looma", tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!