Tobias

Tobias
Nimi:Tobias
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KARVAKERA TOBIAS OOTAB JUST SIND!

Meil on oma pere ootamas imeilus kass Tobias, kes pole seni mitte kellelegi silma jäänud. Ta on küll arake, kuid ka tema väärib head kodu, kus võiks temast saada kõige parem sülekass üldse. Tobias on küll hetkel hoiukodus, kuid elukorralduse muutuse tõttu vajab ASAP uut hoiu- või päriskodu. Kassituppa me teda tagasi panna ei taha, sest palju kasse ühes ruumis tekitavad temas stressi, kuid üks sõber kodus ees ootamas teeks talle väga rõõmu! Eriti tore kui me leiaks pere, kuhu saaks kolids Tobias koos oma parima sõbra Irisega.

See armas karvapall on sündinud 2014.aasta lõpus ja kolis Pesaleidja varjupaika. Ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid edusamme on ta teinud. Enam ei joosta iga krabina peale diivani taha vaid julgetakse täitsa mõnusalt oma pesas pikutada, kui kahejalgne silmapiiril.

Tobias on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Tobiasega kohtuma tulla, siis tutvu loomavõtu tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.