Toffifee

Toffifee
Nimi:Toffifee
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HARULDASE MUSTRIGA KASSITÜDRUK TOFFIFEE OOTAB OMA KODU!

Toffifee on haruldase kilpkonna mustrilise kasukaga neiu, kes on adopteerimisankeetide ootel!

Sellel vahval kassil ei ole ainult fantastiline karvkate, vaid ka väga tore iseloom. Selle pisikese aja jooksul, mis Toffifee hoiukodus on veetnud, on ta suuri edusamme teinud- inimesi ta enam väga ei pelga ja huvi suhelda on samuti kasvanud. Kuigi neiu veel ennast paitada ei lase, võib tema arengust arvata, et ka see kartus lähiajal kaob! Hetkel saab juba kassi nina näpuga puudutada ehk palju puudu ei ole. Toffifee vajab kõigest kannatlikku meelt ja arusaavat perekonda.

Toffifee on väga mänguhimuline. Eriti naudib ta palliga mängimist. Hoiukodu kutsub teda väga heaks käpapalluriks! Neiu naudib ka teiste kassidega kaisutamist, eriti oma kasulapse Dragoniga. Toffifee saab ilusti läbi ka teiste kassidega.

Toffifee jõudis Pesaleidjasse 13.05.2021 oma poegadega. Nüüdseks on pisikesed tal kõik koju läinud, mis tähendab, et ka emme ise on kodu ootel.

Kui Sina oleksid nõus Toffifeele kodu pakkuma, siis täida ära Pesaleidja kodulehel olev ''Loomasoovija ankeet'' ja Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust!