Tolstoi

Tolstoi
Nimi:Tolstoi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RAHULIK NOORMEES TOLSTOI OOTAB OMA INIMEST, KELLELE ENNAST AVADA!

Viiekilone mehemürakas Tolstoi on 2018. aasta augustis sündinud noorhärra, kes kolis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast 2019. aasta augustis. Tolstoi elu pole olnud lihtne: juba pisikese kassipojana pidi ta Lasnamäe paneelmajade vahel oma elu eest võitlema ning seejärel erinevates varjupaikades veel sadade kassidega tähelepanu jagama. Raske minevik on Tolstoisse jätnud oma jälje, mistõttu suhtub noor krahvihärra inimestesse veel üsna umbusklikult.

Kassitoas eelistab Tolstoi olla mõne pesa varjus, et ruumis toimuvat distantsilt jälgida. Kui Tolstoile läheneda, vaatab ta Sulle oma sügavroheliste silmadega otsa ning uurib igat sentimeetri Su näost, kuid lähemale ta tulla ei söanda - eks ta veel proovib aru saada, kas need huvitavad kahejalgsed on toredad või mitte. Kuigi inimesed tekitavad noormehele veel vastakaid tundeid, siis teiste kaaslastega on Tolstoi viisakas ja ise tüli norima ei hakka.

Tolstoi ei ole lihtsalt triibik, igal tema triibul on justkui oma lugu, mis annab aimu omaniku elu keerdkäikudest. Noormehe silmad on justkui kõige imelisema tõlla suured rattad, nendesse vaadates pole võimalik oma silmi enam mujale suunata ning niiviisi tõtt vaadates leebub ajapikku Tolstoi kortsus kulm.

Tolstoiga tuleb olla õrn ja järjekindel - tema usalduse võitmine võtab aega, aga kui ta ennast Sulle avab, on Sul olemas ustav kaaslane, kes armastab ja austab Sind oma elupäevade lõpuni.

Samuti ei tule Tolstoi koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Tolstoile teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja tule Tolstoile külla!