TOM

TOM
Nimi:TOM
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBER TOM OTSIB OMA ISIKLIKKU PAIKÄTT!

Kassihärra Tom saabus Pesaleidjasse 28.08.2022 Viljandi varjupaigast. Vanust on tal umbes 7 aasta kanti, seega on tegu juba parajalt elu näinud kassiga. Heas ja armastavas kodus võiks teda ees oodata veel vähemalt teist sama palju, kui mitte isegi kaks korda nii palju aastaid! 
Kuigi Tom paistab esmapilgul karmi ja kriimulise kassikambajõugu bossina, kes kõik teised paika paneb, siis tegelikult on hinges tegemist ühe mõnusa mõmmikuga. Kiisuke soovib lausa väga inimese tähelepanu - Tom armastab nii paisid kui maiuseid ja kui sul on talle kumbagi neist pakkuda, siis käib ta ustavalt sul kannul. 

Tomil on FIV, mis ei mõjuta tema elukvaliteeti, kuid sellega peab arvestama. Rohkem FIV’i kohta võid lugeda Pesaleidja blogist:
http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Tom on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje. Seega on ta valmis koheselt koju kolima!

Kui Sina sooviksid Tomi parimaks sõbraks hakata ning talle armastavat kodu pakkuda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest" ja täida loomasoovija küsimustik. Meie vabatahtlikud võtavad sinuga ühendust ja kutsuvad Tomile külla!