Tomsi

Tomsi
Nimi:Tomsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE SUUREM SÕBER TOMSI SAI KOJU

Oled alati unistanud sõbrast, kes pärast rasket tööpäeva uksele vastu jookseks?
Nurruvast küljesoojendajast filmiõhtute ajal? Vaiba-akrobaatika maailmameistrist? Siis rohkem otsima ei pea - teie ees on kõige sõbralikum kass Tomsi.

Tomsi sattus Pesaleidjasse Jõhvi tänavatelt. Tänavakassile ebaharilikult on Tomsi väga inimlembeline ning naudib tähelepanu. Uued ruumid ja olukorrad teda ei hirmuta - uudishimulikult tutvub ta kõigega, mis inimene talle välja pakub. Nõtke pantrina käib ta toas ringi ning keerab vaibal mõnuledes ennast kringliks.

Tomsi oli hädas kroonilise nohuga, mistõttu ta algselt pidi oma elu puuris veetma. Kui aga kõige targemad arstid ja läbitud ravikuurid ei suutnud välja selgitada, millest see nohu tekkida võis, läks Tomsi suure rõõmuga teiste kasside sekka Pesaleidja kassituppa. Seal leidis ta kohe omale semud ja vabatahtlike paitavad käed. Neist ei saanud eales küllalt. Et aga nohu jäi Tomsit kimbutama, on ta nüüdseks kolinud hoiukodusse, kus kahe nädala järel saabus läbimurre - Tomsi nohu on läinud! Jäänud on vaid naljakad nohisevad hääled, kui Tomsi elevil on või nurru lööb.

Ise ta oma tervise pärast liialt ei muretse - elab ikka oma kassielu, naudib paitamist ja hõõrub mööda sääri. Tomsi vajaks päris oma kodu, kus enam ei peaks ümberkolimise pärast muretsema. Seal saab temast kindlasti kõige suurem sõber oma inimestele ning loodetavasti paraneb ka tervis.

Tomsi ootab kahejalgseid külla hoiukodusse Viimsis ning näitab hea meelega, kuhu kõige parem pai teha on.

Tomsiga saab kaasa kingipakikese Pro Plani poolt.