Toni

Toni
Nimi:Toni
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN ÄRA MINE, TAHAN VEEL ÜHTE PAI..

 

Mina olen armas kassipoiss Toni, mul on kaunis ja pehme mustvalge kasukas - kas tahaksid mulle pai teha? Kolisin kassituppa 2020. aasta novembris, kui olin alles pisike kassipoeg. Vahepeal arvasin, et olen endale leidnud päriskodu, kuid seekord see kahjuks nii ei läinud. Nüüd olen uuesti Pesaleidjas ning sõbrunen siinsete töötajatega. Nad on mulle nii kallid, et mõnikord tahan neid käpaga õrnalt kinni hoida, et nad ainult minu juurest ära ei läheks. Selge on see, et minu südamesse on jäänud pisike tühi koht.., kus on siis minu tõeline perekond, kes mulle lähedust ja soojust pakuks?

 

Olen kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje, mul on olemas ka kasside pass. Iseloomult olen sõbralik, mänguhimuline ja eriti armastusväärne. Maailmas meeldib mulle kõige rohkem, kui keegi minu eest hoolitseb, annab mulle maitsvat sööki, juua ja pai - selline võiks olla minu unistuste kodu.

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi tingimused ja täida küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!