Tõnisson

Tõnisson
Nimi:Tõnisson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TERVIST, LUGUPEETUD KODULEHE KÜLASTAJAD!

Mina olen härra Tõnisson. Tõsine ja professionaalne kõuts Viljandimaalt. Olen Pesaleidja kassitoas uus elanik, kuid päevitustool ehk aknalaud on juba lemmikuks saanud. Vahel ammutan seal D-vitamiini, teinekord naudin vaatepilti, kuidas lumehelbed maapinnale hõljuvad. Viimati haarti mind viietärnivarjupaiga päevitusalalt sülle, kust ma paari sekundiga põgenesin. Tundub, et mul on head eeldused sülekassiks ja kaisukiisuks saamisel, mis ei lähe küll mu imidžiga kokku, kuid päris iga kassi siin naljalt sülle ei võeta. Kaissu veel ei käi, kuid ega see tegevus mulle päris võõras ka ole.

Ma ise eelistaks olla kassistent: heita kodukontoris kirjutuslauale pikali ja vaadata eemalt, kuidas Sa töötad. Kardin võiks olla vihmasel päeval eest ära tõmmatud, et näeksin, kuidas piisad muru kastavad. Kui on külm talveilm, läida palun kamin või küünal. Kolm kõige kaunimat asja, mida vaadata, on voolav vesi, elav tuli ja töötav inimene. Nüüd mine too mulle köögist pasteeti!

Samuti on mul lumevärvi paks ja kohev kasukas. Oleks tore, kui seda pidevalt siledaks ei lükataks, mida ma oma väikse keelega hoolega olen sättinud. Samas mulle kohutavalt meeldib paitamine... Hei, kes siis tasuta massaažist ära ütleks? Kas sa ütleks? :)

Kõige rohkem meeldib mulle:
1. rahus olla 2. süüa 3. pai saada 4. magada

Mängida ma väga ei viitsi: parem pean siestat edasi. Kui vaid eksisteeriks mänguasi, mis mind sütitaks! Kas Sina suudad leida maailma köitvama mänguasja?

Tõnisson on 2018. aasta oktoobris sündinud isane valget värvi pikakarvaline kass. Ta on Pesaleidja abiga kodu otsinud alates detsembrist 2022. Kass on kiibitud, vaktsineeritud, saanud ussirohtu ning pass on kasukataskus valmis, et päriskoju reisida. Tõnisson on sõbralik kõuts, kes võib vahel hirmust inimese ees veidi taganeda ja šhh teha, aga üldiselt on tegemist rahuliku ja toreda kassiga. Hoolt, armastust ja veidi harjumisaega andes, läheb seegi üle.

Tõnnu on õues elades ka FIVi saanud. See ei muuda kassi paremaks ega halvemaks, kuid sellega peab arvestama. FIV positiivse kassi kohta võid lugeda Pesaleidja blogist. Tõnisson on sama vahva ja armastusväärne nagu iga teinegi kass. Instagramist võid leida teisigi FIV+ kasse nagu @herrporrmau ja @kakuthecat. Muide, Tõnnu näitab end ka vahel Pesaleidja instagramis. Nii et tasub lehel silma peal hoida! 

Tänan tähelepanu eest. Peatse kohtumiseni!
Parimate soovidega, Härra Tõnisson

Kui soovid Tõnissonile kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", täida ankeet, ning sinuga võetakse peagi ühendust!