Travis

Travis
Nimi:Travis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OI KUI PEHME POISS ON TRAVIS!- kiisu läks koju 16.11.2022
Hallikirju kasukaga ja imeliste roheliste silmadega Travis jõudis Pesaleidja hoiukodusse 28.12.2021 Loksalt. Ta on arvatavasti sündinud 2016 a.
Travis on väga hea iseloomuga kass. Ta on sarmikas, muhe, tundlik, meeldiv, sõbralik ja arukas. No neid häid omadusi on veel ja veel. Lihtsalt nii sümpaatne karvik. Ja kui pehme paks kasukas tal paitamiseks välja panna on! Juba praegu armastab ta inimese lähedust, naudib pai ja rullub kõht püsti mööda põrandat. Teisi hoiukodu kasse hetkel veel pelgab, aga üks karvane sõber sobiks talle uude koju kindlasti seltsiks.
Hoiukodu perenaine jätaks Travise endale, kuid tal on juba piisavalt kiisusid ja liiga suur seltskond tekitab tundlikus hallmõmmikus stressi. Lisaks peab mainima , et see kass igatseb õue. Praegu saab ta võretatud aknalt õuelõhnu nautida, kuid tundub, et see pole piisav. Võiks ta traksidega käima harjutada või ehitada spetsiaalne kassimaja elamise külge- pinterestis on väga palju häid ideid. Või harjutada ta maapiirkonnas oma hoovil koos inimesega õues viibima ja öösel tuduks ta tubastes oludes. Aga kes teab, võibolla jahtuks tema huvi õueelu vastu, kui ta oleks oma kodus kass nr 1 ja saaks oma tahtmise järgi nii hellust kui mängu.
Kui Travis sulle meeldib, siis saada talle sooviankeet, tule teda vaatama ja oma kohaloleku, lõhna ning paikäega harjutama. Siis saab tema iseloomu ja tujude kohta täpsemat infot.