Travis

Travis
Nimi:Travis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MURRUJA TRAVIS..

Hallikirju kasukaga ja imeliste roheliste silmadega Travis jõudis Pesaleidja hoiukodusse 28.12.2021 Loksalt. Ta on arvatavasti 5aastane.
Travis on väga hea iseloomuga kass. Ta on sarmikas, muhe, tundlik, meeldiv, sõbralik ja arukas. No neid häid omadusi on veel ja veel. Lihtsalt nii sümpaatne karvik. Ja kui pehme paks kasukas tal paitamiseks välja panna on! Juba praegu armastab ta inimese lähedust, naudib pai ja hea tujuga rullub kõht püsti mööda põrandat. Inimese juuresolekul ta veel vabalt ringi ei liigu, pigem varjub oma turvapessa. Teisi hoiukodu kasse hetkel veel pelgab, aga üks karvane sõber sobiks talle uude koju kindlasti seltsiks. 
Kohanemine tubaste oludega oli temal pikem, sest ta oli harjunud vaba liikumisega oma kindlal õuealal puukuuride juures koos ligi 30 pealise kassisuguvõsaga. Kohalikud prouad tagasid neile toidu vähemalt 4 korda päevas. Aga igapäevane pudrudieet ja niisked ning külmad ilmaolud jätsid oma jälje. Praeguseks on tema tervis korras ja mõmmar valmis uue koduga harjuma. Kui see pehmik sulle meeldib, siis kirjuta talle sooviankeet ja tule teda vaatama ning oma kohaleolekuga, lõhnaga ning paikäega harjutama.