Triinumiia

Triinumiia
Nimi:Triinumiia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TÕELINE EMALÕVI TRIINUMIIA OTSIB SAMA KANGET OMANIKKU!

Triinumiia on tõeline kassitoa emalõvi. Mais poegis see kaunis must-valge kassikene neli poega ning kuni pojad hakkasid ise ringi tuterdama, kaitses neid nagu ühele korralikule emale kohaselt nii palju kui vähegi võimalik. Triinumiia oli alati valmis poegade kaitseks ründama. 
Niipea kui pojad hakkasid ise ringi liikuma, rahunes ka emasüda veidi maha ning enam ründele ei kippunud ning vabatahtlikud juba arutasidki, et kui tublisti kassikene harjunud on. 
Siis juhtus aga olukord, kus Triinumiia sai taaskord uute poegade emaks, sel korral pidi ta küll võtma enda kaitsva tiivaalla kolm imepisikest kasulast. Siis saimegi aru, et Triinumiias lööbki tõeline lõvi välja ainult siis, kui ta tunneb, et pojad on veel liiga kaitsetud ning peab ise nende eest välja astuma. Seega me ei pea vist uuesti mainima, et Triinumiias lõi välja taaskord tõeline kaitserefleks ning kõik hakkas algusest peale. 
See on tegelikult aga hea uudis meile, sest niipea kui Triinumiia lõpetab imetamise, saab ta steriliseeritud ning ei pea enam kunagi muretsema, et pojad vajaksid kaitset. Seega saab kassike hakata korralikult nautima tõelise kassi elu. Selleks vajab Triinumiia aga juuli lõpus oma päriskodu, kes on valmis pakkuma talle mõnusat pesa. Uus omanik muidugi peaks arvestama sellega, et Triinumiia vajab palju aega, kuid samas ka julget kätt, mis julgeb kassikest sotsialseerida. Teist julget kätt vajaks uus omanik selleks, et meelitada ka mängima, sest läbi mängu on võimalik kõige paremini kassikese stressitaset maandada.
Seega kui arvad, et sinus peitub järjepidevus ning tugevus, siis vajuta "soovin seda loomakest", täida ära küsimustik ning lepime kokku, kuidas saaksid Triinumiiaga kohtuda.