Triinumiia

Triinumiia
Nimi:Triinumiia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAHJUKS VANDUS TRIINUMIIA OOTAMATULE HAIGUSELE ALLA!
 
Kas sulle meeldivad kassid eemalt vaadates aga sa ei taha sülle ronijat, kes oma karvad su riietele jätab? Imetled kassikujukesi, sest nad ei roni mitte kunagi köögilauale süüa varastama? Sulle meeldib, kui keegi ootab kodus aga sa ei taha, et ta valjusti nurrudes sulle pähe roniks? Siis on Triinumiia sulle ideaalne kass!
 
Ta on absoluutselt laitmatute kommetega kassipreili. Sööb mis antakse (peaasi, et see oleks kuivtoit), pissib ainult liivakasti, küüsi teritab ainult esikuvaiba peal ja magab ainult 2-3 kindla koha peal. Ajaviiteks istub aknal ja vaatab õue ning öösiti võib tähelepanelik vaatleja näha teda omaette mängimas. Pilt on aga häält ei ole! Ideaalne kass, kui välja arvata see, et ta eelistab vältida inimese puudutust.
 
Triinumiia ei ole väikese kiisuna õppinud inimesi usaldama ning täiskasvanuna tuleb see usaldus visalt. Ta on õppinud nende hirmutavate kahejalgsetega rahulikult ja viisakalt koos eksisteerima, rahulik neljajalgne sõber on tal koera näol ka. Kannatlikult ja rahulikult harjutades võib ta ühel päeval õppida ka inimese puudutust nautima aga esialgu on see tema jaoks veel hirmutav. Hoiukodus on ta harjunud ka lastega aga ilmselgelt tunneks ta ennast turvalisemalt kodus, kus inimesed kõnnivad ja räägivad rahulikult.
 
Kui oled valmis Triinumiiale pakkuma kodu, kus temalt ei eeldata kohest sotsiaalsust vaid eelistataksegi pigem omaette hoidvat kassi või eesolevale kassikesele sõpra, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ning tule viia Triinumiia päriskoju. 
 
Triinumiia võtab oma päriskoju kaasa kinkekoti ProPlanilt!